Flat Mar & Sol - Para 6 Pessoas
Flat Mar & Sol - Para 6 Pessoas Pôrto das Galinhas oferuje możliwość zwiedzania takich miejsc jak Muro Alto w odległości 4 km od obiektu, oraz Plaża Merepe - nie więcej niż 6 min pieszo od obiektu.
Z tego apartamentu można w 20 min dojść do centrum miasta. Plaża Maracaipe znajduje się 4,1 km od apartamentu.
Obiekt oferuje miejsce do siedzenia, a także takie udogodnienia jak klimatyzacja. Aby zapewnić Ci komfort, Flat Mar & Sol - Para 6 Pessoas oferuje oddzielną toaletę i prysznic. Dostępne są również ręczniki.
Ten apartament wyposażony jest w lodówkę i przybory kuchenne.
- Lokalne atrakcje
- Way Go Tours1,4 km
- Porto De Galinhas Center1,5 km
- Outeiro church and panoramic view1,4 km
- Shopping do Porto1,5 km
- Shopping Porto Rico1,5 km
- Brisa Pub1,4 km
- Beach Supermercado1,4 km
- Lua Morena Forro1,3 km
- Praca das Esculturas1,5 km
- Rota dos Mares Nordeste1,5 km
- Lotniska
- Lotnisko Guararapes50 km
Do dyspozycji gości w hotelu
Opcje wyżywienia
- Przybory kuchenne
Do dyspozycji gości w pokoju
- Bezpłatne Wi-Fi w pokojach
- Kącik dzienny
- Telewizor LCD
Ważna informacja
Często Zadawane Pytania
- ❓
Jakie udogodnienia spa można znaleźć we Flat Mar & Sol - Para 6 Pessoas?
Na miejscu Goście Flat Mar & Sol - Para 6 Pessoas mogą zrelaksować się korzystając z basenu do nurkowania. - ❓
Czy korzystanie z Wi-Fi we Flat Mar & Sol - Para 6 Pessoas jest płatne?
Flat Mar & Sol - Para 6 Pessoas zapewnia Wi-Fi, z którego można korzystać za darmo. - ❓
Czy Flat Mar & Sol - Para 6 Pessoas obejmuje kuchnię?
Tak, Flat Mar & Sol - Para 6 Pessoas wyposażony jest w pełnowymiarową kuchnię i oferuje lodówkę i przybory kuchenne. - ❓
Czy Flat Mar & Sol - Para 6 Pessoas ma basen?
Flat Mar & Sol - Para 6 Pessoas dysponuje basenem do zanurzania.